22888840
درخواست پیش فاکتور
22888840
0

 

پذیرش سفارشات و قیمت محصولات :

 1. تمامی سفارشات در صورت موجود بودن محصول سفارش شده در انبارشركت  ستاره آرین پژوه و ارسال تاییدیه مکتوب سفارش توسط خریدار، بوسیله واتساپ، فاکس یا ایمیل پذیرفته می شوند.
 2. قیمت نهایی فروش محصولات موجود در سایت شرکت ستاره آرین پژوه قابل دسترسی می باشد، برای محصولات وارداتی مبنای قیمت ، پیش فاکتور دریافتی از شرکت به صورت مجزا یا سفارشی می باشد.

شرایط تسویه حساب و پرداخت وجه سفارشات :

جهت پرداخت می توانید از روشهای زیر استفاده نمایید:

مقررات و ضوابط مربوط به سفارش کالا از طریق فروشگاه آنلاین

 1. کاربر موظف است در هنگام ثبت سفارش با توجه به هویت حقیقی یا حقوقی خود اطلاعات مرتبط را به درستی وارد کند لازم بذکر است برای اشخاص حقیقی داشتن کدملی و برای اشخاص حقوقی داشتن کداقتصادی الزامی میباشد. این اطلاعات در پردازش و ارسال سفارش تاثیرگذار خواهد بود و لذا عواقب ناشی از بی دقتی در این مورد تماما متوجه شخص کاربر می باشد.
 2. کاربر می تواند در صورت نیاز و در هر زمان قبل از پرداخت مبلغ، سفارش خود را لغو کند.
 3. سفارش های پرداخت شده تنها در صورتی قابل لغو هستند که سفارش پردازش و ارسال نشده باشد. در این موارد بعد از اعلام کاربر سفارش توسط مدیریت لغو شده و مبلغ پرداختی به اعتبار حساب کاربری کاربر سفارش دهنده اضافه خواهد شد.
 4. بعد از پردازش و ارسال سفارش به هیچ وجه امکان لغو آن وجود ندارد.
 5. کاربر در صورت تمایل به عودت کالا باید در نحوه بازگرداندن کالا دقت کند تا کالا سالم به دفتر برسد. برای این منظور توصیه می شود از خدمات شرکت پست یا باربری های مطمئن استفاده کنید.
 6. هزینه ارسال پستی و مسئولیت آن در زمان ارسال و عودت کالا به عهده کاربر می باشد.

سفارشات :

تمامی درخواست ها بایستی به صورت واضح دارای اطلاعات مشتری از قبیل تلفن، شماره فکس، اطلاعات کامل صورتحساب (نام خریدار و…) .کد ملی یا شناسه ملی ، آدرس محل حمل و تحویل سفارش ، کد کالا، نام کالا، تعداد و مقدار سفارش و قیمت تایید شده باشد.

گارانتی محصولات:

 1. شرکت ستاره آرین پژوه متعهد به ارائه بالاترین سطح از کیفیت و خدمات است چنانچه محصولی با رعایت کلیه شرایط (نگهداری و نحوه عملکرد خریدار مطابق با دستوالعمل کمپانی سازنده و کنترل شرکت ستاره آرین پژوه) کارکرد مطلوب را نداشته باشد با ارائه مستندات و توضیحات کامل به ربان انگلیسی  از مشتری دریافت و برای کمپانی ارسال میشود و در صورت تایید کمپانی سازنده ،در زمان مقتضی (به شرط موجود بودن)  به صورت رایگان جنسی جایگزین وارد می گردد.لازم به ذکر است چنانچه مشتری خودش به صورت مستقیم با کمپانی مکاتبه کند، این شرکت هیچگونه پیگیری انجام نخواد داد و عواقب ناشی از آن به عهده خود مشتری خواهد بود.

حمل و نقل :

 1. محصولات موجود به طور کلی 2 روز کاری پس از دریافت تاییدیه سفارش از طرف مشتری حمل خواهند شد، هزینه های حمل مطابق با زمان حمل محاسبه می شود.
 2. حمل اغلب محصولات در دمای محیط انجام می شود، چنانچه محصولی نیاز به یخ مرطوب یا یخ خشک داشته باشد هزینه های آن به عهده مشتری می باشد که با انتخاب مشتری به صورت پیش کرایه یا پس کرایه ارسال می شود .
 3. شرکت ستاره آرین پژوه مسئول تاخیر ، شکستگی ، آسیب دیدگی یا فاسد شدن به علت مشکلات حمل توسط باریری ، گمرکی یا ترخیص نمی باشد.

برگشت محصولات آسیب دیده:

 1. لطفا به محض دریافت کالا، به شرکت اعلام وصول نمایید. چنانچه کالا در زمان تحویل آسیب دیده باشد خریدار موظف به اطلاع رسانی کتبی به همراه مستندات به حمل کننده و به شرکت ستاره آرین پژوه می باشد.
 2. مجوز ارجاع کالا از طرف کمپانی تولید کننده صادر می گردد لذا هیچ کالایی بدون هماهنگی و کسب اجازه قبلی از شرکت قابل عودت نمی باشد.
 3. درخواست مرجوعی به دلیل اشکالات ساختاری بایستی ظرف 3 روز کاری به شرکت ارسال شود و هیچ علامت یا یادداشتی روی بسته بندی اصلی وجود نداشته باشد.

کالاهای مرجوعی :

 1. مرجوع نمودن هیچ کالایی بدلیل تخصصی بودن محصولات به شرکت ستاره آرین پژوه مجاز نمی باشد خصوصا مواردی که به سفارش مخصوص مشتری و بنابه درخواست مشتری اختصاصا وارد شده باشد.
 2. برای برگشت یا عودت محصول مجوز ارجاع کالا از طرف کمپانی تولید کننده صادر می گردد لذا هیچ کالایی بدون هماهنگی و کسب اجازه قبلی از شرکت ستاره آرین پژوه و توافق فی مابین قابل عودت نمی باشد. درخواست مرجوعی باید به صورت مکتوب با هماهنگی قبلی با انبار ظرف 3 روز کاری به شرکت ارسال شود .تا قبولی مرجوعی از شرکت به خریدار صادر و اعلام گردد.
 3. چنانچه کالای خریداری شده با دلایل معتبر برای خریدار کاربردی نباشد به شرط آنکه با تعهد کتبی خریدار و در شرایط استاندارد نگهداری شده باشد و به هیج عنوان بسته بندی محصول آسیب ندیده و باز نشده باشد و هیچ علامت یا یادداشتی روی بسته بندی اصلی وجود نداشته باشد. پس از هماهنگی و توافق با شرکت ستاره آرین پژوه قابل برگشت میباشد.